Vilnius, Konstitucijos pr. 8A, tel./faks. (85) 273 3097, mob. 8 614 83 204, 8 682 03743, el.p. info@commercialcleaning.lt


UAB „COMMERCIAL CLEANING” komanda veikdama jau daugiau kaip 11 metų, savo klientams teikia visų rūšių komercinių patalpų valymo paslaugas. Per šiuos 11 metų, įmonė atlikinėjo įvairius valymo darbus, todėl mums nekyla jokių sunkumų, turint valymo specialistus su turtinga patirtimi. Valymo darbams naudojame Suomijos, Vokietijos, Italijos, Kanados bei JAV profesionalios korporacijos PROCHEM antialergiškas valymo priemones, kurios yra sertifikuotos, taip užtikrindami aukštą valymo darbų kokybę.

UAB „COMMERCIAL CLEANING” klientų sąraše yra Vilniaus m. savivaldybė, Teisingumo Ministerija, Žemės Ūkio Ministerija, Ūkio Ministerija, AB Lietuvos Geležinkeliai, AB Mažeikių Nafta, Vilniaus universiteto onkologijos institutas, viešbučiai Holliday Inn, Šarūnas, Rinno, UAB „Renlena, „Batų namai“, „Požeminiai darbai“, “Elektrobalt”, UAB „Ranga IV“, UAB „Merko statyba“, Italijos, Prancūzijos, Lenkijos, Norvegijos, Ukrainos, Kazachstano Ambasados Lietuvoje ir kiti.

UAB „COMMERCIAL CLEANING” apsidraudusi įmonės civilinės atsakomybės draudimu, todėl esame pasiruošę bet kokioms nenumatytoms aplinkybėms. Mūsų atliekamų paslaugų kainos yra nustatomos apžiūrėjus objektą ir tiesiogiai priklauso nuo valomo ploto, periodiškumo bei tarpusavio susitarimo. Patikėdami savo valymo rūpesčius mums, sutaupysite ne tik savo įmonės darbuotojų brangų laiką, o taip pat nepatirsite papildomų išlaidų samdant valymo personalą ir su juo susijusiu inventoriumi.

Užtikrindami kliento konfidencialumą, atliekant patalpų valymo darbus, įsipareigojame neatskleisti informacijos susijusios su klientu.

 

INFORMACIJA RUOŠIAMA
 

 

© UAB „COMMERCIAL CLEANING”.