Vilnius, Konstitucijos pr. 8A, tel./faks. (85) 273 3097, mob. 8 614 83 204, 8 682 03743, el.p. info@commercialcleaning.lt

Taupykite pinigus, nes tokius kilimėlius-tinklelius gamina tik mūsų bendrovė.


UAB „COMMERCIAL CLEANING” siūlo Jums puikius kilimus-tinklelius.
Klientai žengdami į Jūsų patalpas neša smėlį, purvą, sniegą ir pan. Tam, kad visi šie nešvarumai nepasklistų po Jūsų patalpas, mes siūlome naujo modelio ir naujos technologijos purvą surenkančius kilimus-tinklelius.
Purvą surenkantys kilimai-tinkleliai gali būti naudojami iš abiejų pusių, turi unikalią modulinę konstrukciją, kurios dėka kilimą galima pagaminti įvairių išmatavimų ir konfigūracijų, su jūsų firmos logo. Tai leidžia pilnai padengti bet kokios formos grindis. Skirtingai negu kitų firmų purvą surenkantys kilimai-tinkleliai, mūsų gaminys pagamintas iš pirminės žaliavos - aukštos kokybės polivinilchlorido, o ne iš gumos, todėl nebijo druskų, rūgščių, deformacijos. Kilimai-tinkleliai atsparūs trinčiai, naftos produktams ir temperatūros svyravimams (nuo-40°C iki +70°C ).
Be to mūsų purvą surenkantys kilimai-tinkleliai turi vandens nutekėjimo kanalus bei storesnes sieneles, kurios garantuoja ilgalaikį jų efektyvumą. Dėka unikalios konstrukcijos jie nuvalo bent kokį avalynės protektorių, palikdami įėjime purvą, sniegą, vandenį, smėlį (purvo nusėda apie 80%).
Jie puikiai tinka vestibiuliuose, prieangiuose, praėjimuose, parduotuvėse, degalinėse, darbo vietose, pirtyse, baseinuose, namuose ir t.t. RIMI prekybos tinklas mūsų kilimėliais naudojasi jau 8-rius metus.

   

Techniniai duomenys:


Modulio išmatavimai – 385x55x18 mm.
1 m² svoris – 8,5 kg.
1 m² - 50 modulių
Tik mūsų kilimėlių sienelių storis - 3,00 mm., kas užtikrina jų ilgaamžiškumą.
Spalvos: juoda, pilka.
Kokybė garantuojama.
Tinka vartojomui virš 10 metų.
Ne mažiau 6 000 000 praėjimų.

   

 

INFORMACIJA RUOŠIAMA
 

 

© UAB „COMMERCIAL CLEANING”.